אתרי סוכני מגדל
דף בית
 
אתרי סוכנים
אנא הזן שם סוכנות או שם סוכן מבוקש:
חיפוש לפי
א - ב
 • אבי-רם ר.ק.א סוכנות לביטוח בע"מ אבי-רם ר.ק.א סוכנות לביטוח בע"מ
  לפני קרוב לחמישים שנה, הקים מר ז'אן ויקטור סוכנות לביטוח בעיר חולון. מאז התפתח תחום הביטוח כולו ולסוכנות הקטנה והמקצועית הצטרפו בני דור ההמשך. הם אלה שהפכו אותה לסוכנות משפחתית. כיום, מלווה אבי-רם ר.ק.א, סוכנות לביטוח בעמ - המרכז לביטוחי משאיות, לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ ומסיעת להם לבנות לעצמם רשת ביטחון כלכלי בראייה עתידית מושכלת. צוות הסוכנות מקפיד על שירות יעיל וזמין בכל עת, לצד חתירה בלתי מתפשרת למצוינות ולמקצוענות, למען רווחת כל הלקוחות כולם.
 • אגם פתרונות סוכנות לביטוח 2010 בע"מ אגם פתרונות סוכנות לביטוח 2010 בע"מ
  מקצועיות תוך יכולת לתת פתרונות ביטוחיים מקיפים, המותאמים במדויק לצרכיו של כל לקוח, בשילוב עם סוכני ביטוח עליהם אתה יכול לסמוך בעת צרה, הם המייחדים את סוכנות אגם פתרונות. אתה מוזמן להכיר סוכנות ביטוח ששמה אותך - הלקוח במרכז ואשר מספקת לך שירות מקצועי, אמין ויחס אישי.
 • אוביקטיבי פתרונות פיננסיים אוביקטיבי פתרונות פיננסיים
  סוכנות אובייקטיבי – פתרונות פיננסים נותנת לכם כלים להשקיע את הון שלכם ולהרוויח. חזון הסוכנות טמון בשירות אישי ומקצועי לכל לקוח, במסלול פיננסי מותאם לו בדיוק ורווחי ככל האפשר. הסוכנות מלווה בנאמנות קהל לקוחות מכל רחבי הארץ, מנהלת תיקי השקעות מגוונים באופן מאוזן ואחראי ומציעה שירות מתמשך בתכניות שונות בתחום הפיננסים.
 • אופק ביטוח - הסדרי פנסיה, גמל והשקעות אופק ביטוח - הסדרי פנסיה, גמל והשקעות
  אופק ביטוח הסדרי פנסיה, גמל והשקעות שמה את העשייה למען לקוחותיה בראש סדר העדיפויות של הסוכנות. חשיבה פיננסית רחבה, עוצמה וידע של מקצוענים והתמקדות בצרכי הלקוח הופכים את סוכנות הביטוח אופק ביטוח הסדרי פנסיה, גמל והשקעות, הנמנית עם קבוצת הביטוח שגיא-יוגב, לבית חם ודואג עבור אלפי לקוחות.
 • אור הלפיד סוכנות לביטוח אור הלפיד סוכנות לביטוח
  למעלה מ – 47 שנים מספקת אור הלפיד סוכנות לביטוח שירות מקצועי, אמין ואיכותי למגוון לקוחותיה. הסוכנות מספקת מבחר שירותים בתחומי הביטוח והפיננסים, אך עיקר התמחותה הוא לקוחות מרוצים שיודעים שתמיד יש להם לאן לפנות.
 • אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע"מ
  אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע''מ היא סוכנות ותיקה אשר נותנת שירות מקצועי לחברות הייטק וביוטק, לתעשייה, למגזר העסקי וללקוחות פרטיים ובני משפחותיהם. צוות הסוכנות מקפיד על שירות מקצועי ואישי בלי לשכוח לרגע שאנו חיים במציאות משתנה תדיר, שיש להכיר אותה ולהתאים לכל לקוח את התוכנית שתיתן לו את המיטב בעתיד. צוות אורי שפירא סוכנות לביטוח (2010) בע''מ יכיר אתכם ויתאים לכם את המוצרים הטובים ביותר עבורכם.
 • אורן איילון סוכנות לביטוח אורן איילון סוכנות לביטוח
  לפני למעלה מעשרים שנה, הוקמה אורן איילון סוכנות לביטוח. מאז מקיימת הסוכנות קשרי עבודה מסועפים ומוצלחים עם לקוחות עסקיים, פרטיים ועם חברות הביטוח והפיננסיים המובילות בישראל. כארבעים סוכני ביטוח מלווים מידי יום את לקוחות הסוכנות. דואגים שיקבלו את השירות המקצועי והטוב ביותר ואת המענה המהיר והאיכותי לכל שאלה או בעיה. לצד פתרונות לעתיד בטוח, נהנים לקוחות הסוכנות מקידום עסקי ואישי ומאפשרויות מגוונות להרוויח יותר וגם להעניק חזרה.
 • אייזקס ביטוח אייזקס ביטוח
  אייזקס ביטוח (לשעבר מיכל ביטוחים HMI) היא סוכנות ותיקה ומקצועית העוסקת במגוון תחומי ביטוח ומוצרים פנסיונים לפרט ולעסקים, כבר מעל לארבעים שנים. סוכנות אייזקס ביטוח שמה לה למטרה להעניק ללקוחותיה שירות ממוקד, מקצועי והוגן, ולספק את כלל ההגנות והכיסויים הנדרשים, המתאימים, האיכותיים והמשתלמים ביותר ללקוחותיה.
 • אלדד גורלניק סוכנות לביטוח אלדד גורלניק סוכנות לביטוח
  בשנת 2003 הוקמה אלדד גורלניק סוכנות לביטוח ושמה את השירות המקצועי והאישי בראש סדר העדיפויות שלה. אתה מוזמן להכיר סוכנות שמסתכלת על הלקוחות בגובה העיניים, מוערכת על ידי חברות הביטוח המובילות ויודעת להעניק לכל אדם את מוצרי הביטוח המתאימים לו ביותר.
 • אלי ארליך שירותי ביטוח בע''מ אלי ארליך שירותי ביטוח בע''מ
  במשך כ- 30 שנה נהנית סוכנות ביטוח אלי ארליך שירותי ביטוח מהערכה מקצועית וקהל לקוחות נאמן. ייחודה של הסוכנות מתבטא בלקוחות שלה. הסוכנות משרתת את ארגוני הגמלאים וארגוני העובדים והעצמאים בישראל. כמו כן מחזיקה הסוכנות בתו האגודה הישראלית לסוכרת, וכן בתו האגודה לסוכרת נעורים מעל 12 שנה.
 • אלמוג תכנון פיננסי אלמוג תכנון פיננסי
  כבעל עסק אתה מעוניין לקבל ראיה כוללת על צרכיך העסקיים והפיננסים. סוכנות ביטוח אלמוג תכנון פיננסי הוקמה במטרה לספק לבעל עסק סנכרון מושלם ובקרה צולבת בניהול הנהלת חשבונות, ניתוח הסיכונים והתאמת ההגנות הביטוחיות, הפיננסיות והמשפטיות לתפקוד מושלם של העסק בזמן משבר ובימי שגרה.
 • אנגל זאב סוכנות לביטוח אנגל זאב סוכנות לביטוח
  אנגל זאב סוכנות לביטוח וחיתום בע''מ, היא סוכנות בוטיק המשלבת את הטוב בכל העולמות. גודלה של הסוכנות מאפשר לה להעניק ללקוחותיה שירות משפחתי, אישי ומקצועי כאחד ובה בעת להיות גורם משמעותי ומשפיע בשוק הביטוח. שירות פרטני לצד פתרונות מקצועיים הדואגים למקסם את ההגנה ללקוח ניתן למצוא רק בסוכנות בוטיק לביטוח פנסיה ופיננסים דוגמת אנגל זאב.
 • אפרתי דורון סוכנות לביטוח אפרתי דורון סוכנות לביטוח
  גישה ישירה לסוכן, שירות אישי והתאמה מדויקת של מוצרי הביטוח המובילים לכל לקוח, ממצבים את סוכנות אפרתי דורון כאחת מהסוכנויות המובילות בתחום הביטוח. אתה מוזמן להכיר סוכנות שצועדת עם הקדמה ורואה בכל לקוח שותף.
 • ארז הגליל סוכנים לביטוח ארז הגליל סוכנים לביטוח
  ארז הגליל סוכנים לביטוח, שמה את השירות ללקוח במקום הראשון. הסוכנות, היושבת בישוב הכפרי יסוד המעלה, מציעה שירות מצטיין, איכותי, מקצועי ומחויב לכל אחד מלקוחותיה, בכל מקום בארץ. על בסיס קשרי עבודה הדוקים עם חברות הביטוח המרכזיות במשק ומתוך אמונה כי ביטחון כלכלי יציב מתחיל בידע ובשירות ארוך טווח, לקוחות הסוכנות יודעים שתמיד יש מי שהולך לצידם ודואג לרווחתם.
 • אריק שוורץ סוכנות לביטוח אריק שוורץ סוכנות לביטוח
  אריק שורץ סוכנות לביטוח הינה סוכנות משפחתית המעניקה לקהל לקוחותיה שירות משפחתי ממוקד ואישי מזה חמישה עשורים. הסוכנות השוכנת בנתניה, מהגדולות והוותיקות באזור השרון, קהל לקוחות מצפון הארץ ועד דרומה. הסוכנות מתאימה לכל אחד מלקוחותיה את מיטב הפתרונות המקצועיים במחירים אטרקטיביים תוך טיפול מסור ואמין ברמה העסקית והאישית כאחד.
 • אשכולות - קבוצת סוכנים אשכולות - קבוצת סוכנים
  באשכולות - קבוצת סוכנים אנו מביאים אתנו שלושים שנות ניסיון, שבמהלכן התאמנו מוצרי ביטוח וחסכונות פנסיוניים מכל הסוגים ועבור כל הלקוחות. אף לקוח אינו קטן מדי או גדול מדי עבורנו - הצוות המקצועי שלנו מעניק שירות מסור ויחס אישי ללקוחות פרטיים ולעסקים גדולים כאחד.
 • אשר פישמן ביטוחים אשר פישמן ביטוחים
  אשר פישמן - ביטוחים, הוקמה בשנת 1994 ומאז מלווה בנאמנות ובמיומנות את לקוחותיה בכל רחבי הארץ. לצוות הסוכנות ניסיון רב בשירות הקהילה, הנשען על הבנה ורגישות כלפי אורח חייה הייחודי. הסוכנות, בכללותה, רואה עצמה כשגרירה של לקוחותיה בעולם הביטוח והפיננסים, ועל כן מחויבת לטיפול בצורכיהם עד תום. הדאגה לפרט וההגנה על זכויותיו הבסיסיות, בריאותו ועתידו, הם הבסיס והתשתית לעבודת הסוכנות מידי יום.
 • בונינה תמיר ביטוחים בונינה תמיר ביטוחים
  בונינה תמיר ביטוחים היא סוכנות בוטיק ותיקה המשווקת מוצרים מכל תחומי הביטוח, בהתאמה אישית וייחודית. לבעלת הסוכנות, בונינה תמיר, ניסיון ארוך שנים בתפקידים בכירים בתחום ביטוח, שרקם יחסים טובים והדוקים עם חברות הביטוח המובילות. הסוכנות חותרת להתאמת סל מוצרים אידיאלי לכל לקוח, לפי פרופיל ביטוחי אישי המבוסס על ההיכרות עימו ועל ראיית עתיד רחבה. הנכם מוזמנים להכיר את בונינה תמיר ביטוחים, ללמוד על תחומי ההתמחות המקצועיים ולקבל יד מושטת בדרך לעתיד נהדר.
 • בועז הראל סוכנות לביטוח (2003) בע"מ בועז הראל סוכנות לביטוח (2003) בע"מ
  בשנת 1978 הוקמה סוכנות הביטוח במטרה לספק מענה מקיף וכולל ללקוחות מתחומים שונים. מאז ועד היום מספקת הסוכנות מגוון פתרונות ביטוחיים ופיננסים, תוך שהיא דואגת להתעדכן בנעשה במגוון תחומי האחריות של הסוכנות, ולספק ללקוחותיה את המוצרים והפתרונות המתקדמים ביותר.
 • בטוח ורענן שיווק פנסיוני וביטוח בטוח ורענן שיווק פנסיוני וביטוח
  בטוח ורענן שיווק פנסיוני וביטוח היא סוכנות ביטוח מקצועית, שיודעת לדייק בפתרונות אותם היא מציעה תוך מתן שירות לעילא ולעילא. הסוכנות מתמחה במתן פתרונות בתחומי הבריאות והחיסכון הפנסיוני, ולקוחותיה נהנים מפתרונות ייחודים התפורים לפי מידתם.
 • בילבסקי סוכנות לביטוח בילבסקי סוכנות לביטוח
  בילבסקי סוכנות לביטוח שמה את הלקוח בראש ומציעה שירות איכותי ומתקדם. צוות הסוכנות מלווה באופן אישי כל לקוח ומציע פתרונות ביטוח ופיננסים מתקדמים, בהתאמה אישית למאפייני ולדרישות הלקוח. אצלנו תוכלו למצוא את הכיסויים ופתרונות הביטוח המתקדמים בענף.
 • בירן סוכנות לביטוח בירן סוכנות לביטוח
  בירן סוכנות לביטוח מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי, אישי וכולל מלידה ועד פנסיה. הסוכנות מתמחה בכל תחומי הביטוח ומציעה ייעוץ פיננסי אחראי ומעודכן, למען עתיד כלכלי יציב ובטוח. בירן סוכנות לביטוח היא סוכנות משפחתית, הפועלת מעל לחמישים שנה בתחום הביטוח. הסוכנות מלווה לקוחות מרוצים מכל רחבי הארץ ובמקביל ממשיכה להגיע להישגים מקצועיים מרשימים אצל חברות הביטוח המובילות.
 • בר-עוז המרכז לביטוח בתים משותפים בר-עוז המרכז לביטוח בתים משותפים
  בר-עוז המרכז לביטוח בתים משותפים הינה סוכנות הביטוח המובילה בישראל בביטוח בתים משותפים. הסוכנות מעניקה שירות מקצועי, זמין ויעיל לעשרות אלפי דיירים ואלפי ועדי בתים, בכל רחבי הארץ ודואגת להבטיח כי ביטוח חיוני והכרחי כמו ביטוח לבית המשותף יהיה במחיר משתלם במיוחד.
 • גבישים סוכנות לביטוח (1989) בע"מ גבישים סוכנות לביטוח (1989) בע"מ
  גבישים סוכנות לביטוח (1989) בע'''מ היא סוכנות ותיקה ומוערכת המנוהלת על ידי שני דורות בתחום הביטוח, בני משפחה אחת. אופייה המשפחתי של הסוכנות הפך עם השנים לסימן היכר ולחותמת של אמינות ונאמנות. הערך העליון המלווה את גבישים סוכנות לביטוח (1989) בע'''מ מיום היווסדה, הוא הדאגה הכוללת לצרכי הלקוחות. כל לקוחות הסוכנות, מקטן עד גדול, זוכים לשירות קרוב, עדכני ואישי ללא פשרות ובכל עת.
 • גולדפוס ביטוח והשקעות גולדפוס ביטוח והשקעות
  סוכנות גולדפוס חרטה על דגלה שירות אישי, מקצועי והגון ופועלת ברוח זו כ – 40 שנה. הסוכנות מתגאה במתן שירותים לקהל הישראלי ולקהל האנגלו-סקסי.מאז הקמת הסוכנות ועד היום, לקוחותיה נהנים מהמוצרים המתקדמים של החברות המובילות בישראל, שירות אישי ומקצועי ואנשי צוות העומדים לרשותם בעת הצורך.
 • גורני ביטוח ופיננסים גורני ביטוח ופיננסים
  אמון, שירות, יחס אישי, מקצועיות, אכפתיות, מחיר תחרותי-ביונתן גורני ביטוח ופיננסים, אלה לא רק מילים. הסוכנות שהוקמה על ידי יונתן גורני,בעבר מפקח רכישה בחברת מנורה מבטחים, הציבה לה למטרה לשים את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות, תוך מתן השירות הטוב ביותר בתחומי הביטוח השונים.
 • גלובס פיננסים סוכנות לביטוח בע''מ גלובס פיננסים סוכנות לביטוח בע''מ
  סוכנות גלובס פיננסים, מקבוצת שגיא יוגב הינה סוכנות ביטוח ייחודית, הפועלת בשיתוף פעולה עם מגוון מומחים בתחומים שונים. הסוכנות המתמחה בניהול הסדרים פנסיונים ובניהול פיננסי כולל, פועלת בשיתוף פעולה מלא עם מגוון אנשי מקצוע כגון יועצים כלכליים, רואי חשבון, עורכי דין יועצים ארגוניים ועוד. כך יוצא שלקוחות הסוכנות נהנים מהפתרונות המתקדמים והמקצועיים בהתאם לצרכיהם.
 • גמינדר סוכנות לביטוח גמינדר סוכנות לביטוח
  כל לקוח של גמינדר סוכנות לביטוח, בראשותו של הסוכן ראובן גמינדר, יודע כי טובתו ועתידו נמצאים תמיד בראש סדר העדיפויות של צוות הסוכנות. אתם מוזמנים ליהנות ממעטפת מקצועית כוללת, חווית שירות ייחודית ומענה מקצועי מעולה שיאפשרו לכם שקט נפשי במגוון תחומי החיים. בואו להכיר סוכנות שרואה בחיוך שלכם את ההישג המקצועי שלה.
 • געש לסטודנט געש לסטודנט
  געש לסטודנט היא מיזם משותף של סוכנות הביטוח געש והתאחדות הסטודנטים, שנועד לענות על צרכי הביטוח של סטודנטים ושל האוכלוסייה הצעירה, ולספק להם פתרונות ביטוח במחיר משתלם. בגעש לסטודנט, אנו מכירים לעומק את צרכי הסטודנטים והאוכלוסייה הצעירה בישראל, ומאמינים כי גם הם זכאים לביטוח שהם יכולים לעמוד בתשלום שלו.
 • ד.ג.ש ניהול הסדרים ד.ג.ש ניהול הסדרים
  סוכנות ד.ג.ש ניהול הסדרים רואה כל לקוח באופן אישי ופועלת למענו באופן שוטף ויומיומי. צוות הסוכנות מחויב למענה מקצועי, עדכני ומיידי. הסוכנות מטפחת הישגים מקצועיים לצד קשרים איכותיים עם חברות הביטוח הגדולות והמרכזיות במשק. סוכנות ד.ג.ש ניהול הסדרים מאמינה בהתאמה מדויקת של פתרונות ובניהול חכם של משאבים. הגיע הזמן לשים את הדגש על החיים ועל העתיד. בסוכנות ד.ג.ש ניהול הסדרים ילוו אתכם לאורך כל הדרך.
 • דבש לוציאנו וגק סוכנות לביטוח דבש לוציאנו וגק סוכנות לביטוח
  סוכנות לוצ'יאנו וג'ק דבש היא סוכנות משפחתית נעימה, בה כל לקוח מוכר בשמו הפרטי. הסוכנות מושתתת על ידע מקצועי רחב, דאגה אישית לכל לקוח ושירות אישי ומשפחתי הגורם לכל לקוח להרגיש בבית.
 • דוהן סוכנות לביטוח דוהן סוכנות לביטוח
  קרוב לארבעה עשורים שדוהן סוכנות לביטוח דואגת במסירות ללקוחות בכל רחבי הארץ. כשמדובר בשירות המקצועי שמציעה הסוכנות ללקוחותיה, המרחק הפיסי אינו רלוונטי. זו קירבה ודאגה, כמו אצל המשפחות הטובות ביותר. חברות מסחריות, לקוחות עצמאיים ופרטיים, יכולים להרגיש בטוחים מידי יום ולדעת שיש מי שמטפל בהם, ברצינות ובאחריות.
 • דן-גור ביטוחים סוכנות לביטוח (2002) בע''מ דן-גור ביטוחים סוכנות לביטוח (2002) בע''מ
  החזון המקצועי של סוכנות ביטוח דן-גור הסדרים פנסיונים הוא לספק לכל לקוח מענה מקצועי אישי ומקיף הכולל מגוון אפשרויות בחירה בתחומי חיסכון, ביטוח ופיננסים. הסוכנות מתמחה במתן מענה אישי ושמחה ללוות כל אחד מלקוחותיה במעברו דרך תחנות החיים השונות. כמו כן, הסוכנות שמה לה למטרה לשמר את המובילות והצמיחה, תוך מתן מענה מהיר ומקצועי לתנודות השוק, לחידושים טכנולוגיים ולהעדפות המשתנות של משקיעים ומבוטחים.
 • הורייזן הורייזן
  קבוצת הורייזן הינה חלק מקבוצת פישמן ופועלת מראשון לציון למען קהל לקוחות רחב ומגוון. הקבוצה מלכדת בתוכה מספר סוכנויות ביטוח בעלות ותק ארוך בתחום, לצד סוכני ביטוח מורשים ובעלי ניסיון מקצועי מוכח. אותם אנשי מקצועי מנוסים ומחויבים הם חוד החנית של קבוצת הורייזן. מדובר ביתרון אנושי שעובד לטובת כל לקוח על בסיס ניסיון ארוך שנים, רוחב אופקים ופיתוח כלים ושיטות להתאמה מיטבית של מוצרי ביטוח, מציעה הקבוצה ללקוחותיה שירות שלם, נגיש ומהימן, עד להתגשמות מלאה של הבטחת העתיד הכלכלי.
 • היחידה המרכזית לביטוח היחידה המרכזית לביטוח
  היחידה המרכזית לביטוח הוקמה לפני כ-30 שנה על ידי עזרא בן משה ואריה זילברברג, שניהם מותיקי ענף הביטוח בארץ. אליהם הצטרפו שתי סוכנויות נוספות, עינת סוכנות לביטוח 1993 בע''מ ובכורה סוכנות לביטוח 1996 בע''מ. יחדיו בנו סוכנות ביטוח חזקה ויציבה הכוללת בתוכה עשרות סוכנים, שמלווים באופן אישי ומקצועי אלפי לקוחות בכל רחבי הארץ.
 • היימן ניהול הסדרים פיננסים היימן ניהול הסדרים פיננסים
  סוכנות היימן ניהול הסדרי ביטוח ופיננסים הוקמה במטרה לממש חזון של שירותי ביטוח מקצועיים, בתחומי התמחות מגוונים המותאמים לצרכיו הייחודים של כל לקוח, תוך מתן ייעוץ מקצועי ובלתי תלוי.
 • זהר את נאמן ביטוח פנסיה ופיננסים זהר את נאמן ביטוח פנסיה ופיננסים
  בסוכנות זהר נאמן ביטוח פנסיה ופיננסים בבעלותם של ירון נאמן ודוד זהר מאמינים כי הכל מתחיל ונגמר בשירות. כמובן שהסוכנות דוגלת במתן מענה מקצועי, יצירתי ומקיף במחירים תחרותיים אבל ייחודה נובע מיכולתה להעניק לכל אחד מלקוחותיה שירות כאילו הוא לקוח יחיד. הסוכנות מספקת מוצרי ביטוח ופיננסים מתקדמים ופתרונות ביטוח יצירתיים למגוון צרכים ולמקצועות יחודיים ברמה גבוהה ובתנאים הטובים ביותר.
 • חומה סוכנות לביטוח חומה סוכנות לביטוח
  בחומה סוכנות לביטוח אנחנו יודעים כי כל אחד מלקוחותינו שואף לתחושת ביטחון אישי בכל הנוגע לעתידו ולעתיד משפחתו. אנחנו גם יודעים כי ביטחון זה יכול להיבנות רק על שירות מקצועי, וסוכני ביטוח שידעו להתאים לכל אחד מהלקוחות תמהיל מוצרים ייחודי. אתם מוזמנים להכיר אותנו ולהצטרף לקבוצת הלקוחות של הסוכנות שכבר הכינו עצמם לעתיד.
 • יובלים ביטוח - יובל קרש יובלים ביטוח - יובל קרש
  סוכנות יובלים ביטוח - יובל קרש, מזמינה אתכם להצטרף לקהל לקוחותינו הנאמן וליהנות ממגוון שירותים ומוצרי ביטוח מתקדמים המותאמים באופן אישי לצרכי כל לקוח ולקוח. הסוכנות, אשר הוקמה בשנת 1999, מורכבת מאנשי מקצוע מובילים ומנוסים שישמחו לסייע לכם לבחור את מיטב ההגנות והכיסויים שיבטיחו את עתידכם ועתיד משפחתכם.
 • יוניפיין סוכנות לביטוח חיים יוניפיין סוכנות לביטוח חיים
  סוכנות יוניפיין מייצגת את חברות הביטוח הגדולות בישראל ומקיימת קשרים עסקיים עם חברות הביטוח והפיננסיים הגדולות והמובילות בשוק. הסוכנות מנוהלת על ידי אנשי מקצוע ותיקים בעלי תארים אקדמאים בתחומי הביטוח הכלכלה והעסקים.
 • יוסי כבירי סוכנות לביטוח יוסי כבירי סוכנות לביטוח
  יוסי כבירי – סוכנות לביטוח היא סוכנות משפחתית המלווה את קהל לקוחותיה כבר יותר משלושים שנה. הסוכנות שהוקמה על ידי יוסי כבירי בשנת 1976, נחשבת לסוכנות מצטיינת וממשיכה כל הזמן להתפתח ולהתעדכן בכל החדש בעולם הביטוח והפיננסים. צוות הסוכנות מתמחה בביטוחי פרט, בכללם בריאות וסיעוד ושאר ענפי הביטוח. הסוכנות מציעה ללקוחותיה סל מוצרים איכותי ומשתלם לתכנון אחראי של עתיד בטוח.
 • יוסי מנור ביטוח, פנסיה ופיננסים יוסי מנור ביטוח, פנסיה ופיננסים
  סוכנות ותיקה הפועלת במגוון תחומי ביטוח. הסוכנות מתמחה בהתאמה אישית של חבילות ביטוח ומוצרים ייחודיים מתקדמים, על פי צרכיו המשתנים של הלקוח. לרשות הלקוחות עומד מערך מקצועי מנוסה ומיומן בראשותו של מר יוסי מנור - לשעבר, נשיא לשכת סוכני ביטוח בישראל. הסוכנות חרטה על דגלה לספק ללקוחותיה את פתרונות הביטוח האמינים והמשתלמים ביותר, תוך הקפדה על מתן שירות אישי, אדיב ויעיל.
 • כהן סוכנות לביטוח כהן סוכנות לביטוח
  את כהן סוכנות לביטוח הקים מאיר כהן ז''ל, מתוך מטרה לספק לקהל לקוחותיו שירות אמין, איכותי ואישי. היום מובילים את הסוכנות ילדיו של מאיר כהן ז''ל כאשר חזון השירות המקצועי והאישי ממשיך להוביל אותם לאורך כל הדרך. אתם מוזמנים להכיר סוכנות אישית ומשפחתית, ששמה אתכם במקום הראשון.
 • לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א ביטוחים לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א ביטוחים
  סוכנות לאה ואבי פסקל א.מ.ב.א ביטוחים, פיננסים וחשבות שכר, מתמחה בשורה ארוכה ומרשימה של תחומים מקצועיים. ממוצרי ביטוח אלמנטרי, דרך פתרונות לאחריות מקצועית ועד מענה לקהל לקוחות הסובל ממוגבלויות שונות וממחלות קשות. נוסף לכל אלה, מציעה הסוכנות שירות בחשבות שכר. צוות הסוכנות המסור, מלווה כבר יותר מעשור, לקוחות נאמנים מכל רחבי הארץ. בכל עת תמצאו מענה מקצועי ומדויק, למען רווחתכם ובריאותכם, בזמן אמתי ובעתיד הטוב שלפניכם.
 • להב סוכנות לביטוח פנסיוני להב סוכנות לביטוח פנסיוני
  להב סוכנות לביטוח פנסיוני, הינה סוכנות משפחתית המספקת לכלל לקוחותיה שירות אישי ומשפחתי לצד ידע מעמיק ומקצועי בעולם הביטוח והפיננסים. הסוכנות עובדת במשך שנים עם חברות הביטוח והגופים הפיננסים המובילים בישראל, ומספקת ללקוחותיה את המוצרים המתקדמים ביותר במחירים אטרקטיביים במיוחד. אתם מוזמנים להכיר סוכנות שרואה בכל לקוח חבר חדש במשפחה המורחבת.
 • לשם סוכנות לביטוח לשם סוכנות לביטוח
  לשם סוכנות לביטוח 1992 בע''מ, מציעה פתרונות מתקדמים בתחומי ביטוח חיים ואלמנטרי. הסוכנות מלווה באופן מקצועי ואישי לקוחות עסקיים, פרטיים ועצמאיים, מתל אביב ומאזור גוש דן כולו. בלשם סוכנות לביטוח 1992 בע''מ מצליח צוות הסוכנות להתאים מערך ביטוח יעיל ומתמשך ללקוחות הסוכנות, תוך שהוא עומד לשירותם בכל עת, בכל עניין.
 • מאור ביטוח ופיננסים מאור ביטוח ופיננסים
  סוכנות מאור ביטוח ופיננסים מציעה לכל אחד מלקוחותיה, שליטה מקצועית מלאה בתחום הביטוח, אמינות בלתי מתפשרת, קפדנות עד לפרט הקטן ביותר ומחויבות מוחלטת לטובת הלקוח. הסוכנות מתייחסת ללקוחות כשותפים לדרך, וכשותפים, הם מקבלים את מלוא המידע הרלוונטי, באופן אישי ויסודי. צוות מאור ביטוח ופיננסים, מורכב כולו מנשים. הכוח הנשי מוביל את פעילות הסוכנות ומעניק לה ייחודיות המבוססת על סדר, בהירות מחשבה, מסירות וטיפול מהיר ויעיל בכל עניין.
 • מאור סוכני ביטוח מאור סוכני ביטוח
  ניסיון, אהבה למקצוע ורצון לתת ללקוחות ערך מוסף של שירות ואכפתיות הביאו את רן וזאב מאור, אב ובנו, להקים את מאור סוכני ביטוח. במאור סוכני ביטוח משלבים בין שירות מקצועי ויחס אישי, בין ותיק לחדש ומספקים ללקוחות הסוכנות מערך ביטוחים מקיף, המותאם לצרכיהם האישיים.אתם מוזמנים להצטרף לסוכנות שהיא משפחה.
 • מגן לוי - סוכנות לביטוח פנסיוני מגן לוי - סוכנות לביטוח פנסיוני
  במגן לוי - סוכנות לביטוח פנסיוני בעמ אנו מספקים ללקוחותינו שירותים במגוון תחומי ביטוח וחיסכון, הכוללים חסכונות לטווח הארוך והקצר, ביטוחי חיים ואבדן כושר עבודה, ביטוחי בריאות ותאונות ועוד. אנו מפעילים 20 סוכנים בכל רחבי הארץ לטיפול מהיר ויעיל בתביעות ביטוח, ומתייצבים לצדך ברגע הקובע כדי להבטיח את מימוש זכויותיך.
 • מורביט ביטוח פיננסיים וניהול הסדרים פנסיוניים מורביט ביטוח פיננסיים וניהול הסדרים פנסיוניים
  סוכנות מורביט ביטוח פיננסים וניהול הסדרים נוסדה בשנת 1995. הסוכנות משרתת לקוחות פרטיים ועסקיים, כאשר כל לקוח זוכה ליחס אישי וליווי צמוד. סוכנות מורביט ביטוח פיננסים וניהול הסדרים פועלת מתוך תפיסה לפיה לכל לקוח ישנם הצרכים הייחודיים שלו, ויש להתאים לו את הפתרונות הייחודיים להם הוא זקוק. אחד מתחומי ההתמחות המרכזיים של הסוכנות הוא ניהול הסדרי פנסיה, ולקוחות עסקיים ופרטיים רבים נעזרים בשירותי הסוכנות, לשביעות רצונם המלאה.
 • מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן
  עם הקמתה בשנת 1999, מורי סוכנות לביטוח - זמירה גולן שמה את השירות האישי והמקצועי בראש סדר העדיפויות. כל לקוחות הסוכנות, מאז ועד היום, נהנים מליווי צמוד בכל מצב – ברכישת פוליסה חדשה, בזמן הגשת תביעה וכאשר עולה צורך בייעוץ מקצועי. אתם מוזמנים להכיר צוות מסור שתמיד ישמח לעמוד לרשותכם.
 • מיכל בר סוכנות לביטוח מיכל בר סוכנות לביטוח
  מיכל בר סוכנות לביטוח (2010) בע''מ היא סוכנות ייחודית בעלת ניסיון עשיר בהתאמת פתרונות ביטוחיים ופיננסיים לקהל לקוחות נאמן. הסוכנות מלווה באופן אישי לקוחות מכל רחבי הארץ ומציעה לכל אחד מהם שירות אינדיבידואלי ומערך תפעולי ארוך טווח, מול כל הגורמים הרלוונטיים בשוק הביטוח והפיננסים.
 • מלמן נמליך סוכנות לביטוח בע''מ מלמן נמליך סוכנות לביטוח בע''מ
  יחס אישי, אמינות, שקיפות וליווי מקצועי לאורך שנים הפכו את מלמן נמליך סוכנות לביטוח להיות אחת מסוכנויות הביטוח הבולטות בתחום. משנת 1979 הסוכנות מספקת ללקוחותיה מגוון שירותים ומוצרים איכותיים, המותאמים לצרכי השוק ובעיקר לצרכים המשתנים של הלקוחות.
 • מנוביץ ביטוחים מנוביץ ביטוחים
  סוכנות מנוביץ ביטוחים פועלת בירושלים מעל לארבעים וחמש שנה. הסוכנות מלווה בנאמנות קהל לקוחות הולך וגדל, מכל רחבי הארץ. עקרון השירות של סוכנות מנוביץ ביטוחים מתחיל בהיכרות אישית עם כל לקוח, ממשיך במחויבות למוצרים איכותיים ונשען על יושר מקצועי נחוש. במשך כל שנות פעילותה לא ויתרה סוכנות מנוביץ ביטוחים על ערכים אלה, ולצד קשריה ההדוקים עם חברות הביטוח המובילות במשק, הצליחה להעמיד מערך שירות ללקוחות, מן המעלה הראשונה.
 • מעגן סוכנות לביטוח ימי בע"מ מעגן סוכנות לביטוח ימי בע"מ
  סוכנות מעגן מתמחה בכל סוגי הביטוח הימי ונסיעות לחול. הסוכנות מעניקה שירותי ביטוח למגוון לקוחות במגזר העסקי בכל הכרוך במטען ימי ושינוע סחורות. צוות הסוכנים המיומן והמנוסה שלנו שם דגש על מתן יחס אישי וליווי מקצועי של כל מבוטח – דבר המאפשר לנו להציע ללקוחותינו מגוון כיסויים ופתרונות ביטוח ייחודיים בהתאמה אישית.
 • מקפת שירותים פיננסיים מקפת שירותים פיננסיים
  סוכנות מקפת שירותים פיננסיים פועלת בתחום הביטוח והפיננסיים מאז שנת 1998. הסוכנות מתמחה בביטוח פנסיוני ובביטוחי פרט ונמצאת בקשרים מקצועיים הדוקים עם חברות הביטוח המובילות בישראל.צוות מקפת שירותים פיננסיים מלווה את לקוחות הסוכנות, בכל רחבי הארץ, באופן אישי ודיסקרטי, תוך התחשבות בכל הגורמים הקיימים ומתוך ראיית עתיד מנוסה ואחראית.
 • מרגוליס ביטוחים מרגוליס ביטוחים
  מרגוליס ביטוחים היא אחת הסוכנויות המובילות בענף הביטוח מזה 25 שנה. צוות צעיר ודינמי מלווה אישית כל לקוח ומתאים לו את השירותים הנדרשים בהתאם לצרכיו המשתנים. מרגוליס ביטוחים עובדת עם תשע החברות המובילות בענף הביטוח, הסוכנות מציעה מגוון פוליסות בתנאים מיוחדים ואטרקטיביים ללקוחות פרטיים, חברות, מפעלים ועוד.
 • משקי הקיבוצים סוכנות לביטוח בע"מ משקי הקיבוצים סוכנות לביטוח בע"מ
  ''אני קיבוצניק''– בשתי המילים נבנה עולם שלם המבוסס על ערכים, זיכרונות, עשייה ושיתוף המייחדים את אנשי הקיבוצים. משקי הקיבוצים סוכנות לביטוח בע''מ הוקמה במטרה לשרת את סקטור הקיבוצים, ולדאוג לצרכים הביטוחיים והפיננסים המאפיינים אותו. אתם מוזמנים לקרוא על סוכנות ביטוח המכירה באופן ספציפי את הצרכים שלכם ופועלת מתוך ראייה ערכית וארוכת טווח.
 • נוי שגיא-יוגב סוכנות לביטוח נוי שגיא-יוגב סוכנות לביטוח
  בשנת 1987 הקים זאב נוי סוכנות עצמאית שהתמחתה בביטוח אלמנטרי ובביטוח חיים. בשנת 2003 חבר זאב נוי לקבוצת שגיא יוגב להקמת מיזם משותף – נוי שגיא–יוגב, אותו הוא מנהל כיום עם צוות מקצועי המלווה מספר רב של לקוחות מכל רחבי הארץ. בנוי שגיא–יוגב מאמינים כי השירות קודם לכל ויש להעמידו על עקרונות אמון וכבוד בין הסוכן ללקוח. מצויינות, אמינות ושרותיות הם הבסיס למציאת פתרונות ותכניות אשר יבטיחו ללקוחות הסוכנות שקט מדאגות ובטחון בעתיד.
 • ניסטל ביטוח ופיננסים ניסטל ביטוח ופיננסים
  סוכנות ניסטל – ביטוח ופיננסים, פועלת למען לקוחותיה כבר למעלה משני עשורים. מייסדת הסוכנות, רחל ניסטל, העבירה את מפעל חייה לידיו המהימנות של בנה, אורן ניסטל, שממשיך את חזון הסוכנות: מענה מיידי, איכות ומקצועיות, כעיקרון יסודי וללא פשרות. הסוכנות מקיימת קשר קבוע והדוק עם קהל לקוחותיה הנאמן ועם חברות הביטוח המובילות בארץ. יחסי גומלין אילו מיטיבים עם כולם ובמיוחד עם לקוחות הסוכנות, הנהנים בכל פעם משירות אמין, ייחודי ומשתלם.
 • סאטבר סוכנות לביטוח בע"מ סאטבר סוכנות לביטוח בע"מ
  סאטבר סוכנות לביטוח בעמ בהנהלת אביגדור תשובה פועלת למעלה מ- 30 שנה. אנו מציעים ללקוחות פרטיים ועסקיים פתרונות בתחומי ביטוח ופיננסים, כאשר כלל אחד מנחה אותנו: הלקוח תמיד במרכז. בין אם אתה מעוניין לרכוש פוליסת ביטוח, לחסוך לפנסיה או לנהל את כספך בהשקעות וחסכונות - אנו נספק את הפתרון הדרוש לך, כאשר הוא מותאם לצרכיך, במחיר משתלם.
 • עדיף שביט המרכז לביטוח ופיננסים עדיף שביט המרכז לביטוח ופיננסים
  עדיף שביט המרכז לביטוח ופיננסים היא סוכנות ביטוח איכותית המשרתת מגוון לקוחות עסקיים ופרטיים במגוון תחומים. הסוכנות מתמחה בשירות אישי ומספקת ללקוחותיה פתרונות ביטוח ומוצרים פיננסיים מתקדמים, תוך בחינת הצרכים של המבוטח ומתן פתרונות מתאימים עבורו ועבור משפחתו, בהסתכלות לטווח הארוך.
 • עטרת פז סוכנות לביטוח עטרת פז סוכנות לביטוח
  עטרת-פז סוכנות לביטוח בעמ, מציעה ללקוחותיה הזדמנות לעתיד כלכלי בטוח ויציב. לסוכנות גישה ייחודית, המשלבת בין שירות מקצועי ממוקד, לבין ראיית עתיד ברורה ובהתאם, תכנון פיננסי אחראי. הסוכנות מצליחה להעניק לכל לקוח קשת של פתרונות, לביטחון והגנה בכל תחומי החיים. צוות עטרת-פז סוכנות לביטוח בעמ, ממשיך להתעדכן בכל החדשות המקצועיות ולהציע לכל לקוח מענה מקצועי, זמין ויעיל.
 • עמית שירותי ביטוח ופיננסים עמית שירותי ביטוח ופיננסים
  הסוכנות נוסדה על ידי אורן שדה הפועל משנת 2000, מתוך מטרה ליצור סוכנות ביטוח המספקת ללקוחותיה את הביטחון והפתרונות היצירתיים אותם הם מחפשים. סוכנות עמית, שהסימן המאפיין אותה הוא מגן, רואה בלקוחותיה נכס יקר ועומדת לצידם בכל שלב וצורך.
 • עסיס ינון עסיס ינון
  עסיס ינון סוכנות לביטוח שמה לה למטרה להפוך את עולם הביטוח והפיננסים לעולם נגיש יותר עבור לקוחותיה והקהל הרחב. אתה מוזמן לגלוש באתר, להכיר את תחומי ההתמחות של הסוכנות ולקבל מידע מקצועי בשפה פשוטה על עולם הביטוח, הפנסיה והפיננסים.
 • עתיד בריא עתיד בריא
  סוכנות ששמה את הלקוח במרכז העשייה. עתיד בריא סוכנות לביטוח שמה לה למטרה לספק לכל לקוח יחס ושירות אישי. הסוכנות מתגאה בכ – 9,000 לקוחות ה משמשים כשגרירים מרצון, וממליצים לחבריהם באופן שוטף על הסוכנות ואנשי המקצוע המלווים אותם. אתה מוזמן להכיר סוכנות שבה הלקוחות נמצאים בראש סדר העדיפויות ויודעים שעתידם ועתיד המשפחה שלהם מובטח.
 • עתידים הסדרי ביטוח ופנסיה עתידים הסדרי ביטוח ופנסיה
  אוטוסטראדת החיים מאלצת כל אחד מנוסעיה להתעדכן בהתאם לתנאים המשתנים. סוכנות ביטוח עתידים מספקת פתרונות ביטוחיים למגוון לקוחות, ומתחשבת בדינאמיות המאפיינת את אורח החיים המודרני, מתוך מטרה להשאיר את לקוחותיה מעודכנים ומכוסים מול המציאות המשתנה.אתה מוזמן לקרוא עוד על סוכנות שחיה את החיים בקצב שלך.
 • פדרגוז 360 סוכנות לביטוח בעמ פדרגוז 360 סוכנות לביטוח בעמ
  פדרגוז 360 סוכנות לביטוח בעמ היא סוכנות איכותית ועצמאית ששמה בראש סדר העדיפויות את טובת המבוטח. עצמאות הסוכנות מעניקה לנו מרחב פעולה יקר ערך ומאפשרת לנו להציע ללקוחותינו את הכיסויים המתאימים והמשתלמים ביותר עבורם, בכפוף לביצוע מחקר שוק מקיף והשוואת כיסויים ומחירים בין חברות הביטוח השונות ושאר יצרנים.
 • פורום סוכנות לביטוח פורום סוכנות לביטוח
  כסוכנות חיתום מובילה, פורום סוכנות לביטוח בע''מ מכירה את צרכיהם של לקוחותיה, סוכני ביטוח ומבוטחים, ויודעת להשתמש בכוח הקבוצה על מנת לתת מענה מקיף במחירים אטרקטיביים במיוחד. הסוכנות מספקת מוצרי ביטוח ופיננסים מתקדמים למגוון צרכים, תוך שמירה על מקצוענות, אמינות ומובילות, תוך התעדכנות מתמדת בשינויים החלים בעולם הצרכנים בהיבט הביטוחי ובהיבט הטכנולוגי.
 • פרי בלאו סוכנות לביטוח פרי בלאו סוכנות לביטוח
  פרי בלאו סוכנות לביטוח הוקמה ב-2008 מתוך החזון המשותף של מייסדיה להקים סוכנות ביטוח שתעניק ללקוחותיה ערך מוסף: שירות מקיף וכולל המשלב פתרונות יצירתיים למצבים שונים עם מוכנות לענות על כל פניה בכל שעה.
 • פרידמן אונגר סוכנות לביטוח פנסיוני פרידמן אונגר סוכנות לביטוח פנסיוני
  פרידמן אונגר סוכנות לביטוח פנסיוני 2011 בע''מ, הינה מוסד פיננסי המציע התמחות בתכנון פיננסי עבור לקוחות עסקיים ופרטיים. הסוכנות מציעה ללקוחותיה גישה פיננסית הוליסטית, המתייחסת לכל היבטי החיים, לצרכים האישיים המדויקים ולדרישות הספציפיות של כל לקוח. התאמת מוצרי הביטוח והפתרונות הפיננסיים, נעשית על בסיס שיתוף פעולה הדוק עם הלקוחות ובלי להתפשר על שירות ערכי וקפדני בכל עת.
 • פרידמן ברקוביץ' סוכנות לביטוח פרידמן ברקוביץ' סוכנות לביטוח
  ביטוח הוא דרך בה אנחנו צועדים כבר 50 שנה עם קהל לקוחות נאמן ועם מוניטין ההולך לפנינו בין חברות הביטוח והפיננסים הגדולות והמובילות בשוק. בסוכנות פרידמן ברקוביץ' צוות גדול של מומחים ואנשי מקצוע בעלי ותק המעמידים את הלקוח וצרכיו לפני צרכי הסוכנות, מתוך הבנה כי ביטוח עוסק לפני הכל באנשים וכי טיב השירות הוא שמבטיח את הלקוח. אתה מוזמן לגלוש באתר ולהכיר את תחומי ההתמחות של הסוכנות ולקבל מידע על פתרונות ביטוח ופנסיה שהיא מציעה.
 • פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח (2011) בע''מ פתרונות כלכליים סוכנות לביטוח (2011) בע''מ
  בשנת 1998 הקים אורן חתוכה את הסוכנות ששמה לעצמה כמטרה לספק ללקוחותיה פתרונות ביטוחיים ופיננסיים המשלבים מקסימום הגנה, מקסימום חסכון ומקסימום תשואות. הסוכנות משקיעה משאבים בהתחדשות טכנולוגית מתמדת והתעדכנות בכל תחומי עולם הביטוח המודרני על מנת להציע ללקוחותיה את הפתרונות הכלכליים המתקדמים ביותר. הסוכנות מעניקה לכל אחד ואחד מלקוחותיה לווי אישי ומקצועי לאורך כל הדרך.
 • קידר סוכנות לביטוח בע''מ קידר סוכנות לביטוח בע''מ
  קידר סוכנות לביטוח בע''מ צומחת לצד לקוחותיה. העתיד הכלכלי הבטוח שמציעה הסוכנות לכל לקוח, הוא גם העתיד המקצועי של הסוכנות. על בסיס קשרי הגומלין הייחודיים האלה, עומד כל מערך הפעולה המקצועי וממנו מתחיל השירות הממוקד וארוך הטווח שמציעה הסוכנות ללקוחות, הצועדים אתה קדימה, בדרך המשותפת.
 • קלאב 50 ביטוחים ופיננסים קלאב 50 ביטוחים ופיננסים
  מועדון 50+ הוקם בשנת 2002 והחל לספק שרותי ביטוח לפיננסים משנת 2009. קלאב 50 ביטוח ופיננסים הינו גוף המתמחה ביצירת פתרונות חכמים בתחום הפיננסים ובתחום הביטוח על מנת להעניק הגנה מירבית לאוכלוסיה הבוגרת בתוך סביבה עתירת סיכונים ואי ודאות.
 • קפלן בשטח - סוכנות לביטוח (2012) בע"מ קפלן בשטח - סוכנות לביטוח (2012) בע"מ
  קפלן בשטח - סוכנות לביטוח (2012) בעמ היא סוכנות ותיקה המשרתת מזה כ-30 שנה מגוון רחב של לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים, עמותות, מושבים חקלאיים ועוד, ממטולה בצפון ועד אילת בדרום. כסוכנות מובילה אשר חרטה על דגלה לשמור על עצמאותה ולשים תמיד את טובת הלקוח בראש סדר העדיפויות, קפלן בשטח - סוכנות לביטוח מעמידה לרשות קהל לקוחותיה את מגוון הפתרונות והכיסויים הביטוחיים המתקדמים והמשתלמים ביותר, תוך הקפדה על מתן שירות אישי, אדיב ומקצועי.
 • קריטי ביטוח והשקעות קריטי ביטוח והשקעות
  סוכנות קריטי ביטוח והשקעות מבית שחם, עוסקת קודם כל באנשים. התפיסה המרכזית בהתנהלותה המקצועית של הסוכנות, מאמינה שכל לקוח הוא עולם שלם ועל צוות הסוכנות להיות מחויב לביטחונם הכלכלי של הלקוחות, בכל שלב, בהווה ובעתיד. על ידי תכנון מקצועי ומובנה של הגנה פיננסית יעילה, מצליח צוות הסוכנות, בכל פעם, להעניק רשת של ביטחון כלכלי עבור כל לקוח, לקראת עתיד בטוח ופתוח לאפשרויות טובות.
 • קרני ט.נ.א סוכנות לביטוח (2002) בע"מ קרני ט.נ.א סוכנות לביטוח (2002) בע"מ
  סוכנות ותיקה המתמחה במגוון סוגי ביטוחים. לסוכנות ניסיון רב בהתאמת תוכניות ביטוח ייחודיות למגזר הפרטי, העסקי והציבורי. אנו בקרני ט.נ.א נשמח להעמיד לרשותך צוות מסור ועתיר ניסיון בביטוחי מנהלים, ביטוחי בריאות ותוכניות פנסיה וחיסכון.
 • קשר ביטוח פנסיה ופיננסים קשר ביטוח פנסיה ופיננסים
  אנו מציעים ללקוחותינו שירות איכותי כבר כמעט שלושה עשורים. הסוכנות, הממוקמת ברמות השבים, הולכת יד ביד עם קהל לקוחותיה בדרך משותפת, תוך מחויבות לשירות אמין, עדכני ובלתי מתפשר. אנו חותרים למצוינות ומקיימים קשר מקצועי הדוק ומוערך, עם חברות הביטוח ועם חברות הפיננסים המרכזיות והמוכרות בארץ.
 • רביבו סוכנות לביטוח רביבו סוכנות לביטוח
  סוכנות רביבו פועלת משנת 1977. הסוכנות מספקת ללקוחותיה סטנדרטים מקצועיים גבוהים ויודעת להתאים לכל מבוטח את מוצרי הביטוח המתאימים לו. במקרה הצורך סוכני הביטוח המקצועיים אף יידעו לבנות כיסוי ביטוחי ייחודי העונה על צרכים יוצאי דופן. אתה מוזמן להכיר סוכנות שלוקחת את הרף המקצועי למעלה.
 • רחמים ואהרון שמשי סוכנות לביטוח (2000) בע''מ רחמים ואהרון שמשי סוכנות לביטוח (2000) בע''מ
  משפחה, חברים, ביטחון כלכלי, אלו הם הדברים החשובים באמת. רחמים ואהרון שמשי – סוכנות לביטוח (2000) בע''מ, מציעה לכם ביטחון כלכלי יציב, על בסיס מחויבות חברית ובשירות משפחתי. הסוכנות מלווה לקוחות בכל רחבי הארץ, כבר קרוב לארבעה עשורים, ועוד היד נטויה. צוות הסוכנות מקפיד להכיר כל לקוח באופן אישי, לדאוג לו במקצועיות בלתי מתפשרת וללוותו בכל רגע משמעותי בחייו.
 • ריידלר סוכנות לביטוח ריידלר סוכנות לביטוח
  ריידלר סוכנות לביטוח מקבוצת שגיא יוגב היא סוכנות ותיקה הקיימת משנת 1971. הסוכנות הוקמה על ידי יעקב ריידלר ז''ל ומנוהלת כיום על ידי בנו עמית ריידלר, ממשיך דרכו של אביו. לסוכנות קהל לקוחות מגוון ונאמן מכל קצוות הארץ וצוות עובדים מן השורה הראשונה שחלקו ותיק כמעט כמו הסוכנות עצמה. ריידלר סוכנות לביטוח מקבוצת שגיא יוגב מציעה מיום הקמתה שירות מקצועי ואמין ומחויבת ללא פשרות לשביעות רצון לקוחותיה, ותיקים וחדשים כאחד.
 • רכש סוכנות לביטוח בע"מ רכש סוכנות לביטוח בע"מ
  רכש סוכנות שירותי ביטוח בע''מ נוסדה מתוך מטרה לספק למבוטחים שירות מקצועי ייחודי במגוון תחומי ביטוח. הסוכנות, שנוסדה בשנת 1970, מיצבה את עצמה כאחת מסוכנויות הביטוח המקצועיות והגדולות בצפון הארץ והיא מספקת לעשרות לקוחות מרוצים שירות, ייעוץ וליווי אישי ומקצועי.
 • רפאלי ביטוחים רפאלי ביטוחים
  בסוכנות רפאלי ביטוחים אנו פועלים מאז שנת 1999 בהתאמת פתרונות ביטוח ופיננסים ללקוחות עסקיים ופרטיים כאחד. לכל לקוח אנו מספקים את הפתרונות המתאימים במיוחד לצרכיו, במחירים ובתנאים משתלמים. ברפאלי ביטוחים אנו עושים שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כדי לספק ללקוחות שלנו שירות מהיר ויעיל מסביב לשעון.
 • שובלים סוכנות לביטוח בע''מ שובלים סוכנות לביטוח בע''מ
  שובלים סוכנות לביטוח בע''מ, פעולת שנים רבות בתחום הביטוח ומציעה ללקוחות מכל רחבי הארץ שירות איכותי, אמין, אישי ויעיל. על בסיס הניסיון המקצועי, תחומי ההתמחות המגוונים והניהול הממוקד בענייניו של כל לקוח, מצליחה שובלים סוכנות לביטוח בע''מ לעמוד ביעדיה ולהבטיח, מידי יום, בטחון כלכלי ושקט נפשי ללקוחותיה.
 • שווקים פנסיוניים סוכנות לביטוח (2002) בע''מ שווקים פנסיוניים סוכנות לביטוח (2002) בע''מ
  שווקים פנסיוניים סוכנות לביטוח (2002) בע''מ מעניקה שירות אישי, מקצועי ומהימן לקהל לקוחות מכל רחבי הארץ. הסוכנות פועלת למען חיזוק תחושת הביטחון של כל אחד מלקוחותיה, ועושה זאת בזמן אמיתי, ברגישות ובנחישות.
 • שחם ניר בנים שחם ניר בנים
  סוכנות שחם ניר-בנים, מלווה לקוחות מכל הארץ לאורך שנים, בתי עסק ומשפחות. הסוכנות, הפועלת ממושב ניר בנים, מתמחה בהתאמת פתרונות ביטוח, חיסכון והשקעה, ללקוחות מכל שכבות החברה, לפי יכולת אישית מתוכננת וקריאת עתיד מקצועית ומהימנה. צוות מומחי הסוכנות מוביל ומצטיין, במיוחד בטיפול בתביעות ביטוח, תחום בו זוכה הסוכנות להישגים ולתוצאות מצוינות עבור לקוחותיה.
 • שחם סוכנויות ביטוח שחם סוכנויות ביטוח
  שחם סוכנויות ביטוח פועלת כבר יותר מ-40 שנה, במהלכן היא הפכה לבית-ביטוח ידידותי, מקצועי, יציב ונאמן עבור לקוחותיה הפרטיים והעסקיים. הסוכנות בנויה על פי המתכונת הקמעונאית של One-Stop-Shop. בשחם סוכנויות ביטוח פתרונות יציבים בכל תחומי הביטוח ושוק ההון. הפתרונות מותאמים לצרכיו של כל לקוח, ומהווים יחד את קשת הפתרונות השלמה לה אתם זקוקים.
 • שילת סוכנות לביטוח פנסיוני וכללי בע''מ שילת סוכנות לביטוח פנסיוני וכללי בע''מ
  מענה בכל זמן ובכל מצב, פתרונות מקיפים בתחומי הביטוח, הפנסיה והפיננסים ושירות עם חיוך. שילת סוכנות לביטוח פנסיוני וכללי שמה את הלקוח במרכז העשייה, ומזמינה אתכם ליהנות מתחושת ביטחון במגוון תחומים ומאנשי מקצוע מומחים שתמיד ישמחו לעזור.
 • שינו שרים שינו שרים
  סוכנות שינו שרים הוקמה לפני כעשרים שנה ופועלת תוך שמירה על רמה מקצועית גבוהה בכל התחומים בהן היא עוסקת. השירות האיכותי והמקצועי שלנו הוביל רבים מלקוחותינו לרכוש את כל מוצרי הביטוח הדרושים להם דרכנו.
 • שלם דר סוכנות לביטוח שלם דר סוכנות לביטוח
  שלם – דר סוכנות לביטוח, פועלת למען קהל לקוחותיה כבר למעלה מחמישה עשורים. הסוכנות השוכנת בירושלים מקיימת קשר הדוק ומקצועי עם גורמים מובילים בשוק הביטוח, לצד פעילות רצופה ובלתי מתפשרת למען איכות חייו של כל אחד מלקוחותיה.
 • שפריר סוכנות לביטוח שפריר סוכנות לביטוח
  שפריר סוכנות לביטוח היא סוכנות עצמאית, ותיקה ומוכרת הפועלת במגוון תחומי ביטוח, פנסיה ופיננסיים. הסוכנות משמשת כ- One stop shop המרכזת מגוון רחב של פתרונות ביטוח יצירתיים וממוקדים שמתאימים לצרכים השונים של כל מבוטח. צוות הסוכנות מטפל באופן אישי בכל תביעות הביטוח של לקוחותינו ומספק להם תמיכה מקצועית מלאה בהתנהלות מול חברות הביטוח.
 • תמהיל לסוכנות ביטוח חיים תמהיל לסוכנות ביטוח חיים
  תמהיל סוכנות לביטוח חיים נוסדה בשנת 2000, כאשר היא חורטת על דגלה את ערכי ההגינות, השקיפות והאובייקטיביות. מגוון לקוחות הסוכנות, המגיעים מתחומים שונים נהנים משירות אישי ומקצועי העומד לרשותם בכל עת. העוצמה הכלכלית של הסוכנות מאפשר ללקוחותיה ליהנות ממוצרי הביטוח המתקדמים ביותר במחירים אטרקטיביים במיוחד, והתמחותה בתחום הפנסיוני מאפשרת להם לחוש ביטחון בהווה ובעתיד.
פורטל סוכני מגדל